Hurda Alım Satım
Hurda Alım Satım

Hurda Alım Satım

 

Hurda alımı bir çok farklı firma tarafından gerçekleştirilen ve geri dönüşümün büyük bir kanadı olan sektördür. Hurda alımı farklı bir çok hurda çeşidi üzerinden gerçekleştirilir. Hurda kağıt alımı, hurda naylon alımı, hurda akü alımı, hurda araç alımı gibi hurda alımının farklı bir çok kanadı vardır. Bu kanatları belirleyen alan hurda çeşitleridir. Hurda çeşitlerine bağlı olarak hurda alan firmalar hurda alımı yapmaktadır.

 

Hurdacı olarak nitelendirdiğiniz bu firmalar adresten hurda alımı yaparak sizlere en iyi hizmeti vermektedir.


Hurda; kullanım ömrü dolmuş ürünler, yapılar ve eşyalar için kullanılan bir kelimedir. Kullanım ömrü dolan hurda çeşitleri bir başka üretim için geri dönüştürülebilir. Hurda alımı da bu noktada hayatımıza girmektedir. Günümüz dünyasında yaşanan küresel sorunlar ve doğal dengenin bozulması ile birlikte tüketim çağının geri dönüşüm çağına döndürülmesi kanısındayız. Bu yüzden sizlere profesyonel geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Hurdalarınızı yerinde ve değerinde satın alarak en yüksek fiyat garantisi ile sizlere nakit ödeme yapıyoruz.

 

 

Profesyonel geri dönüşüm hizmeti ile plastik, metal, kağıt gibi tüm hurda çeşitlerini güncel hurda fiyatları ile alarak size nakit ödeme yapıyoruz. Hurda alımı, döküm hurda alımı, fabrika tasviyesi ve yıkımı, kablo hurdası alımı, sanayi hurdası alımı, otomotiv hurdası alımı, ve her çeşit hurda alımı ile 7/24 hizmetinizdeyiz.

 

   

 

Hangi malzemeler hurda olarak değerlendirilir?

 

Demir, çelik, bakır, kurşun gibi metaller


Kağıt, plastik, kauçuk, cam ürünleri


Polyester, eskimiş otomobil lastikleri


Endüstriyel atıklar


Otomotiv yedek parça hurdaları


Ahşap tahta hurdaları

 

ankara yenimahalle hurda,ankara yenimahalle metal hurda,ankara yenimahalle metal hurda firması,ankara yenimahalle metal hurda işleri,ankara yenimahalle metal hurdacı,ankara yenimahalle hurda alım satım,ankara yenimahalle hurda alım satım işleri,ankara yenimahalle hurda alım satım firması,ankara yenimahalle hurda alanlar,ankara yenimahalle hurda alım satım fiyatları,ankara yenimahalle hurda satış fiyatları,ankara yenimahalle en yakın hurdacı,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014