Metal Söküm ve Yıkım
Metal Söküm ve Yıkım

Metal Söküm ve Yıkım

 

Çok büyük emekler ile çok fazla para harcanarak kurulan fabrikalar bir süre sonra kullanım ömrünü doldurmaktadır. Yine aynı şekilde büyük ümit ve hayaller ile inşa edilen konutlar belli bir zaman geçtikten sonra eskiyor ve artık bırakın içinde durmayı yakınında geçmek bile tehlikeli hal alıyor. Firma olarak eskiyen fabrikaların, binaların ve her tür tesisin hem iç dış söküm işlerini hem de güvenilir bir şekilde yıkım işlerini yapıyoruz. Bina sökümü çalışmamız neticesinde çıkan tüm malzemeleri sağlamlık durumuna göre hurda veya ikinci el olarak satın alıyoruz. Söküm sonrası çıkan hurda malzemeleri geri dönüşüme göndermekteyiz.

 

    


Fabrika Söküm ve Yıkım alımlarında bir çok fabrika hurda türü bulunmaktadır. Bunların başlıcaları : Fabrika Söküm Hurdası, Fabrika Yıkım Hurdası, Çelik Çatı Sökümü, Asma Tavan Sökümü, Kalorifer Kazanı Hurdası, Kalorifer Petek Hurda Alımı, Depo Raf Söküm, Elektrik Panosu Söküm, Mağaza Söküm Hurdası, Metal Su Deposu Hurda Alım, Yangın Merdiven Sökümü, Tadilat Öncesi ve Sonrası Hurdalık ürünler gibi bir çok hurdalık çeşitleri bulunmaktadır.


Hizmet Verdiğimiz Başlıca Kesim Ve Söküm İşleri


Asma tavan söküm ve kesim: İş yerlerinde, depolarda ve fabrikalarda bulunan asma tavanları uygun bir şekilde sökerek satın alıyoruz.


Metal su deposu alımı: Otel, öğretmen evi, okul, hastane gibi kalabalık insanlara hizmet eden işletmelerden hurda su deposu satın alıyoruz. Binanıza hiçbir şekilde zarar açmadan titizlikle su deposu sökümü ve kesimini yapıyoruz.


Elektrik tesisatı, pano, trafo ve kablo söküm işi: Özellikle fabrikalardan yıkım öncesi veya elektrik sistemi yenilemesi öncesi tesisat, elektrik trafosu, eski pano ve hurda kabloları satın alıyoruz.


Depo raf söküm ve hurda alımı: Deponuzdan metal rafları kullanım durumlarına göre hurda veyahut 2. el olarak satın almaktayız. Depo yıkımı öncesinde mutlaka bizi arayınız. Raf hurdalarınız boşa gitmesin en iyi fiyattan satın alalım.

 

   


Tadilat öncesi söküm ve kırım: Bina içi tadilat yaptıracaksanız gereksiz olduğunu düşündüğünüz tüm malzemeleri satın alabiliriz. Uzman ekiplerimiz bina tadilatına engel olmayacak şekilde kırım ve eşya sökümünü yapacaktır. Sökülen malzemelerin değeri size anında ödenir. Böylece hem çıkan malzemelerden para kazanmış olursunuz hem de tadilat yapacak kişilere ekstra iş yaptırmayarak maliyeti düşürürsünüz.


Fabrika sökümü: Üretimi durmuş olan veya yıkım kararı verilen fabrikalardan her tür demir kapı, galvaniz boru, çelik, alüminyum sac, çatı malzemeleri ve eski makineleri satın alırız.


Mağaza söküm: Kendi personel ve araç gereçlerimiz ile mağaza sökümü yapıyoruz. Mağazanızın duvarlarına, tabanına, tavanına sizin onaylamadığınız hiçbir işlemi yapmıyoruz. Kullanılmayan ne kadar gereksiz eşya varsa satın alıyoruz. Mağaza tadilatı öncesi bizi mutlaka arayın detaylı görüşelim.


Çatı söküm işleri: Tüm tesislerin çatı söküm işlerini titizlikle yapıyoruz. Sahada çalışan uzman kadromuz ile çatı kesim işleri çevreye zarar vermeden yapılmaktadır. Çıkan hurdaya en yüksek fiyatı veriyoruz.


Yangın merdiveni kesimi ve alımı: Artık kullanılmayan demir yangın merdivenlerini satın alıyoruz. Hurda yangın merdiveni kesimi ve sökümü için bizleri arayın.


Kalorifer petekleri ve kalorifer kazanı kesimi: Kazan dairesi sökümü olarak da tabir edilen bir dizi işlem sonucunda binanızdan hurda petek, kalorifer kazanı ve su borularını satmış olacaksınız. Deneyimli söküm ekibimiz bina duvarlarına zarar vermeden kesim işlerini yapacaktır.

 

   

 

ankara yenimahalle yıkım frması,ankara yenimahalle bina yıkım firması,ankara yenimahalle yıkım işleri,ankara yenimahalle bina yıkım işleri,ankara yenimahalle bina yıkımı yapanlar,ankara yenimahalle fabrika sökümü,ankara yenimahalle fabrika söküm firması,ankara yenimahalle fabrika söküm işleri,ankara yenimahalle fabrika sökümü yapanlar,ankara yenimahalle fabrika söküm,ankara yenimahalle fabrika söküm hizmeti,ankara yenimahalle tesis sökümü,ankara yenimahalle tesis söküm firması,ankara yenimahalle fabrika yıkım,ankara yenimahalle fabrika yıkım firması,ankara yenimahalle fabrika yıkım işleri,ankara yenimahalle fabrika söküm yıkım,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014